Kontor



Robert Falk

VD

Telefon

0431-750 34

Email

robert.falk@bastadhem.se

Lisbeth Nilsson

Ekonomichef

Telefon

0431-750 32

Email

lisbeth.nilsson@bastadhem.se

Niklas Örning

Fastighetschef

Telefon

0431-49 94 04

Email

niklas.orning@bastadhem.se

Dennis Karlsson

Förvaltare

Telefon

0431-49 94 03

Email

dennis.karlsson@bastadhem.se

Peter Andersson

Förvaltare

Telefon

0431-49 94 05

Email

peter.andersson@bastadhem.se

Ursula Lindblom

Ekonomiassistent

Telefon

0431-31 10 35

Email

ursula.lindblom@bastadhem.se

Lizette Rolen

Kundtjänst/Uthyrare

Telefon

0431-750 31

Email

lizette.rolen@bastadhem.se

Petra Bramsell

Kundtjänst/Administration

Telefon

0431-750 30

Email

petra.bramsell@bastadhem.se

Fastighetsskötsel



Glenn Karlsson

Fastighetsskötare, Båstad

Telefon

Bild kommer inom kort

Email



Daniel Johansson

Fastighetsskötare, Båstad

Telefon

Email



Bengt-Arne Johansson

Fastighetsskötare, Båstad

Telefon

Email



Jessica Andersson

Fastighetsskötare, Kommunala fastigheter, Båstad

Telefon

Email



Torbjörn Jönsson

Fastighetsskötare, Förslöv

Telefon

Email



Olle Bertilsson

Fastighetsskötare, Torekov

Telefon

Email



Lars Olofsson

Fastighetsskötare, Förslöv

Telefon

Email



Thomas Persson

Fastighetsskötare, Båstad

Telefon

Email



Eva Aronsson

Fastighetsskötare, Förslöv

Telefon

Email



Thomas Hildingsson

Fastighetsskötare, Grevie

Telefon

Email



Annika Nilsson

Fastighetsskötare, Båstad

Telefon

Email



Patrik Ljungberg

Fastighetsskötare Båstad och Östra Karup

Telefon

Email



Lena Bengtsson

Trädgårdskötare

Telefon

Foto kommer inom kort

Email



Carl-Marcus Kullberg

Fastighetsskötare, Torekov

Telefon

Bild kommer inom kort

Email



Underhåll



Lars-Christer Arvidsson

Snickare

Telefon

Email



Bengt-Olle Jonasson

Snickare

Telefon

Email



Waldemar Janiszewski

Snickare

Telefon

Email



Logga in